NEWS blog

Thursday
05 September 2013

Helena Tulve osaleb tänavusel Punkt festivalil Norras6.-8. septembril Norras toimuval live-remix festivalil Punkt esindab Eestit helilooja Helena Tulve, kes osaleb sündmuse seminariprogrammis.

Norra üheks olulisemaks muusikaekspordi artikliks hinnatud Punkti programmis on oluline roll lisaks muusikale ka videokunstil, kirjandusel ja graafilisel disainil. Live-remix kontseptsioon ehk tavakontserdi järgselt vahetult kuuldu remiksimine seab muusikutele väga kõrged nõudmised, mistöttu festivalile jõuavad vaid muusikud ja kollektiivid, kellega kunstilistel juhtidel Jan Bangil ja Erik Honorel on olnud varasem loominguline koostöö.

Tänavusel festivalil on esindatud Norra impromuusika eliit – Nils Petter Molvaer, Maja Ratkje, Sidsel Endresen, Eivind Aarset, Bugge Wesseltoft, Mathias Eick, kui nimetada vaid mõned. Uusi albumeid esitlevad trompetist Arve Henriksen ja Punkti kunstiline juht Jan Bang.

Õhtuse muusikaprogrammiga samaväärselt põnevad ja reeglina väljamüüdud on seminarid, kus hubaselt koduses õhkkonnas toimuvad kohtumised Bugge Wesseltofti, Hannah Bertrami, Maja Ratkje, Sami Rintala ja Kjell Bjørgeengeniga. Helena Tulve keskendub oma ettekandes „In Between“ dilemmadele, millega ta puutub igapäevaselt kokku heliloominguga tegeldes.

Helena Tulve esinemine unikaalse live-remix kontseptsiooniga Punktil kinnitab jätku Eesti ja Norra muusikute koostööle, mis algas 2010. aastal, mil festivalil tähistati Veljo Tormise 80. juubelit. 2011. ehk Euroopa Kultuuripealinna aastal toimus kahepäevane Punkt Tallinnas. Sellele järgnes Weekend Guitar Trio esinemine Brian Eno kureeritud Punktil 2012. aastal ning kitarrist Robert Jürjendali ja Punkti kunstilise juhi Jan Bangi ühine duoprojekt.

Live-remixi teema on aktuaalne ka tänavusel Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (EMTA) Sügisfestivalil 23.-28. septembrini, mille raames viibib Tallinnas Punkt festivali loomingulisse tuumikusse kuuluv Saksa elektronmuusik Jan Peter Schwalm.

Punkt festivali programm http://punktfestival.no/ 

Wednesday
14 August 2013

Tagasivaade: Tartu muusikanädal 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tänavu teistkordselt toimunud Tartu muusikanädalal sai kuulda ja näha mitmeid värskeid ning meelde tuletada ka vanu - aga uue värskuse leidnud - koosseise. Linnafestivali vaieldamatuks tipp-hetkeks oli publiku ja esinejaterohke klubiöö Vilde majas.

Tartu muusikanädala linnalava kontsertidel ja Vilde klubiööl astus seekord üles 19 Eesti esinejat, kaks artisti Soomest ja üks Lätist.

Festivali avaürituseks oli legendaarse rummibrändi Sailor Jerry grillipidu 8. augusti õhtul. Muusikanädal tipnes reedel, 9. augustil 14 kontserdiga Vilde maja kõigis kolmes saalis. 

Kontserdid linnalavadel olid publikule tasuta ning toimusid Tartu Loomemajanduskeskuses, Jazzklubis, Café Noir’is, Antoniuse Õuel ja Uuel Õuel.

Muusikanädala raames leidis 9. ja 10. augustil Tartu Loomemajanduskeskuses aset muusikutele ning juba tegutsevatele ja tulevastele mänedžeridele suunatud bändikoolitus muusika-asjaajamisest. Seminarivormis toimunud koolitusel võtsid sõna erinevad kohalikud asjatundjad teemadel tuuritamisest ja turundusest kuni plaadifirma tegevuse organiseerimiseni.

Risto Kozer kirjutab Tartu muusikanädalast ajalehes Sirp: “On igati tänuväärne, et kõikide Eestis ja Soomes aset leidvate suurfestivalide ajal leidub augustikuises Tartus ka väiksemaid ja muusikasõbrale vahetumaid sündmusi, mis aastatega suuremaks rulluvad.”

Mart Niineste Eesti Päevalehest loodab aga, et kultuuripoliitika suunajatel jätkub oidu käsitleda ka mitteakadeemilist muusikakultuuri kui kunstiliselt väärtuslikku ja lõdvendada mõne meetmega turumajanduse raudset haaret seda sünnitava keskkonna ümber, on 1990-ndate levimuusika suur „päkapikudisko” nimeline häbiplekk võimalik ajaga täiesti maha pesta.

Tartu muusikanädal on regiooni suurima talendifestivali Tallinn Music Week sõsarfestival, mis keskendub Eesti ja eelkõige Lõuna-Eesti muusikaelu kohalikule arengule.

Tartu muusikanädala toimumisele aitasid kaasa:

Sailor Jerry, Tartu Loomemajanduskeskus, Vilde kohvik ja lokaal, Heino Elleri nimeline Tartu muusikakool, Eesti Muusika Eksport, SEBE, Tallink, A Le Coq, Tartu linn, Tartu kultuuritehas, Soome Suursaatkond, Tampere Maja, Raadio 2, Rada7, Müürileht, Dorpat hotell.

Tartu muusikanädal 2013 fotod kasutamiseks: http://www.flickr.com/photos/tallinnmusicweek/sets/72157634996920766/

Tartu muusikanädalal esinenud artistidega tutvu siin: http://tartumuusika.ee

Kogumik allalaadimiseks: http://tartumuusika.ee/lood/

Friday
26 July 2013

Tartu muusikanädal tuleb taas!


5.-10. augustini muutub suvine Tartu südalinn kihavaks festivalitandriks – taas on tulemas armastatud filmifestival tARTuFF ja juba teistkordselt ka Tartu muusikanädal. Terve nädala linastuvad Raeplatsil asuvas vabaõhukinos tasuta väärtfilmid ning 8.-10. augustil kulmineeruvad sündmused Tartu muusikanädalaga, mis Tartu hoovid ja kohvikud hea muusika ja põnevate esinejatega täidab. Suureks festivaliklubiks kehastub armastatud Vilde maja (Vallikraavi 4), kus kolmel laval astub reedel, 9. augustil üles 16 erinevat esinejat.

Tartu muusikanädala raames astub sel aastal üles kokku 23 artisti. Kaasa löövad ka Ewert & The Two Dragonsiga samal aastal maineka EBBA (European Border Breakers Award) pälvinud Soome indi-rocki bänd French Films ning samuti Soomest pärit grupeering Black Lizard. Lätist jõuab Tartu publiku ette hõbehäälne lauljatar Alise Joste (I Love You Records), Eesti esinejatest on kavas Odd Hugo, Mari Kalkun, Frankie Animal, Aapo Ilves ja Alar Kriisa (Bullfrog Brown), Tallinn Daggers, Badass Yuki, Junk Riot ning veel palju põnevaid artiste.

Tartu muusikanädala südameks on sel korral legendaarne Vilde maja, mis läbi kõigi korruste ja saalide kehastub üheks õhtuks ümber kolme lavaga klubiks. Vilde majas on muusikasõpradel 9. augusti õhtul ja öösel võimalus erinevais saalides elada kaasa 16 erinevale esinejale jazzist tantsumuusika ja rockini. Avatud on ka Vilde köök ning süüa pakutakse hiliste öötundideni.

Neljapäeval, 8. augustil kell 17.00 toimub Tartu Loomemajanduskeskuse uhiuue pargi pidulik avamine. Sellele järgneb meeleolukas festivali avapidu Jazzklubis / Ülikooli Kohvikus ja terrassil - Sailor Jerry rummi barbeque koos teemakohase americana stiilis muusika, grillitud maisitõlvikute ja tätoveeringukunstnikega. Eesmärgiga hoida elavana mälestust Sailor Jerryst, toetab rummibränd tõusvaid talente üle maailma – nüüdsest ka Eestis. Sailor Jerry juured ulatuvad legendaarse Sailor Jerry nimelise Honolulus tegutsenud meremehest tätoveeringukunstnikuni. Sailor Jerry avapeol astuvad üles Aapo Ilves ja Alar Kriisa (Bullfrog Brown) ning Odd Hugo. Sailor Jerry pakub kõigile külalistele tervitusjoogi ja mõnusa ampsu otse grillilt.

Reedel ja laupäeval on tasuta programmiga linnalavad üles seatud Tartu Loomemajanduskeskuse imeilusasse hoovi, Antoniuse Õue, Tartu Jazzklubisse, kus oma kava esitleb TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Cafe Noir’i ning Genklubi ja Elektriteatri vahel asuvasse Uude Õue.

Festivali infopunktina, kus saab kuulda kontserdisoovitusi ja soetada pileteid, toimib ka tänavu Tartu Loomemajanduskeskus, aadressiga Kalevi 13/15/17. Lisaks on laupäeval, 10. augustil Loomemajanduskeskuses avatud disainiturg, samas toimub ka muusikutele ja tulevastele või juba tegutsevatele manageridele bändikoolitus muusika-asjaajamisest. 

Tartu muusikanädalal ülesastuvate artistide muusikat saab festivali eelselt ja järgselt kuulata ka SEBE täistunniekspresside multimeediakeskustest, kus varem on oma värskeid albumeid tutvustanud ka Iiris ja Sinine.

Tartu muusikanädalal astuvad üles:

Aapo Ilves ja Alar Kriisa /Alise Joste (LV) / The Angus / Ars Apta / Badass Yuki / Black Lizard (FIN) / Eysin / Faun Racket / Frankie Animal / French Films (FIN) / Gee / Junk Riot / Mari Kalkun / Mixtet / Odd Hugo / Phlox / Tallinn Daggers / Three Leg Dog / Ukerdajad / vonKuusk / Wilhelm / Wolfredt / Wrupk Urei

Päevased kontserdid Tartu muusikanädala linnalavadel on tasuta, Sailor Jerry avapidu hinnaga 5 EUR, Vilde maja klubiõhtu 8 EUR eelmüügist ja 10 EUR kohapealt. Piletid on alates 25. juulist müügil Piletilevis.

Tartu muusikanädala toimumisele panevad õla alla:

Sailor Jerry, Tartu Loomemajanduskeskus, Vilde kohvik ja lokaal, Heino Elleri nimeline Tartu muusikakool, SEBE, Tallink, A Le Coq, Tartu linn, Tartu kultuuritehas, Soome Suursaatkond, Tampere Maja, Raadio 2, Rada7, Müürileht.

Tartu muusikanädal 2012 fotod:

http://www.flickr.com/photos/tallinnmusicweek/7759870140/in/set-72157630985383260

http://www.flickr.com/photos/tallinnmusicweek/7764934958/in/set-72157631030151430

http://www.flickr.com/photos/tallinnmusicweek/7746210280/in/set-72157630985383260

http://www.flickr.com/photos/tallinnmusicweek/7759867464/in/set-72157630985383260

http://www.flickr.com/photos/tallinnmusicweek/7751982800/in/set-72157630999730634

http://www.flickr.com/photos/tallinnmusicweek/7752015162/in/set-72157630999877238

http://www.flickr.com/photos/tallinnmusicweek/7752003064/in/set-72157630999847222


Tartu muusikanädal 2013 esinejate fotod: 

Aapo Ilves ja Alar Kriisa

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/Aapo_Alar-web.jpg

Alise Joste (LV)

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/Alise_2013_1_WEB.jpg

Ars Apta 

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/Ars-Apta.jpg

Badass Yuki 

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/Badass-Yuki.jpg

Black Lizard (FIN) 

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/Black-Lizard.jpeg

Eysin

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/eysin_pikk_01.jpg

Faun Racket

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/Faun_Racket_press_1.jpg

Frankie Animal

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/Frankie-Animal.jpg

French Films (FIN)

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/frenchfilms_promopic.jpg

Gee

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/Gee.jpg

Junk Riot

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/Junk-Riot.jpg

Mari Kalkun

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/mari-kalkun-1.jpg

Mixtet

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/Mixtet.jpg

Odd Hugo

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/ODD-HUGO-Medium-size-Rez.jpg

Phlox http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/phlox.jpg

Tallinn Daggers http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/Tallinn-Daggers-3.jpg

The Angus

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/The-Angus.jpg

Three Leg Dog

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/Three-Leg-Dog-2.jpg

Ukerdajad 

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/Ukerdajad.jpg

vonKuusk 

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/vonKuusk-615.jpg

Wilhelm 

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/wilhelm.jpg

Wolfredt

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/wolfredt.jpg

Wrupk Urei 

http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/07/Wrupk-Urei.jpg

 

Loe lisaks:

Tartu muusikanädal: http://tartumuusika.ee 

Tartu Loomemajanduskeskus: http://www.lmk.ee

8. Tartu armastusfilmide festival tARTuFF: http://2013.tartuff.ee 

 

 

Kontakt:

Kadri Sundja

+372 56 64 2861

kadri@musiccase.ee

 

Saturday
20 July 2013

TMW at Positivus on SATURDAY, July 20

 

On the second day at Positivus Festival, we have the whole day filled with hot Estonian bands performing on the Palladium/Tallinn Music Week stage and at the TMW tent:

13:00 Jagaspace @ Palladium/TMW

Combining acoustic instruments, drums and bass with 80s synths, electronics and sensual vocals, this sublime ensemble creates a harmonic indie mix that evokes the drama and romance of a sci-fi soundtrack, crystalline Nordic sweetness and tinges of continental nostalgia.

https://soundcloud.com/jagaspace

13:45 Sibyl Vane @ Nordea

This female-fronted, hard-rockin’ combo, named after Oscar Wilde’s suicidal heroine, is surely one of the most notable newcomers to emerge from the Baltics. They’re starting to smell like the oh-so-wise but stillteen-spirited Estonian band with the fiercest potential to break through internationally.

https://soundcloud.com/sibylvaneband

14:00 Galvanic Elephants @ TMW tent

A solid indie-rock squad armed with thunderous riffs, poppy synths, and refined vocal melodies.

https://soundcloud.com/galvanicelephants

14:30 Paabel @ Palladium/TMW

The multi-award-winning outfit at the Estonian Ethno Music Awards 2012 comprises of versatile musicians displaying warmth, ferocity and youthful energy, Paabel’s sound blends time-honoured traditions with contemporary textures and improvisational freedom.

https://soundcloud.com/paabelpaabel

15:30 Superskankers + Margaret @ TMW tent

A dubstep duo with low frequencies and heavy drums featured by lovely Margaret.

https://soundcloud.com/sprsknkrs

16:00 I Wear*Experiment @ Palladium/TMW

I Wear* Experiment is an avant-garde blast of experimental electronica. The trio’s aim is to celebrate irrational thought via cinematic, bipolar landscapes of sound.

https://soundcloud.com/iwearexperiment

16:45 Zebra Island @ I Love You

Taking their cues from dream pop and shoegaze, vivid vocals set against lively synths, beats and low-key guitars, this four-piece have earned comparisons to the likes of Beach House and M83.

https://soundcloud.com/zebraisland

17:00 Odd Hugo @ TMW tent

They are a fresh Estonian act, all-ready acknowledged for its Nordic-European soundscapes and Woodstock-like crowd-hypnotic live emotion. For a fresh ear it would feel a bit like Andrew Bird, Jack White and Beirut blended together.

https://soundcloud.com/oddhugo

17:00 Halfbrother @  Red Bull Music Academy

Halfbrother suffers from the never-ending quest for exciting new sounds, devoted to alternative and up'n'coming electronica.

https://soundcloud.com/halfbrother

17:30 Wolfredt @ Palladium/TMW

Atmospheric guitars, pulsating electronics and sonic effects. Stylistically it mostly veers away from perceptions of indie-tronica, post-rock, and electronic shoegaze.

https://soundcloud.com/wolfredt

18:30 Candy Empire @ TMW tent

They don’t really belong to this day and age but somewhere in 1950s America, dusty cult movie soundtracks and cigarette-soaked watering holes. They run their fingers across old vacuum-tube radios, bringing out dirty and rough, yet oh-so-tender sounds.

https://soundcloud.com/candy-empire

19:00 Galvanic Elephants @ Palladium/TMW

A solid indie-rock squad armed with thunderous riffs, poppy synths, and refined vocal melodies.

https://soundcloud.com/galvanicelephants

21:00 Candy Empire @ Palladium/TMW

They don’t really belong to this day and age but somewhere in 1950s America, dusty cult movie soundtracks and cigarette-soaked watering holes. They run their fingers across old vacuum-tube radios, bringing out dirty and rough, yet oh-so-tender sounds.

https://soundcloud.com/candy-empire

21:00 Shotman @  Red Bull Music Academy

A new out-of-the-box project of Eero Muiste a-k-a- DJ S.I.N., sets the controls for house, electro, bass and everything 4/4. 

22:00 Sibyl Vane @ I Love You

This female-fronted, hard-rockin’ combo, named after Oscar Wilde’s suicidal heroine, is surely one of the most notable newcomers to emerge from the Baltics. They’re starting to smell like the oh-so-wise but stillteen-spirited Estonian band with the fiercest potential to break through internationally.

https://soundcloud.com/sibylvaneband

22:30 Faun Racket @ Palladium/TMW

From the bowels of bass come the double-headed Faun Racket, born from the urge to fuse together cinematic style, sweet synths and dramatic vocals.

https://soundcloud.com/faunracket

23:00 Firejosé @  Red Bull Music Academy

His output is at the deep end of the electronic spectrum, with a dancefloor tip; his production drawing comparisons to Floating Points and Joy Orbison. Firejosé's far-flung influences range from Arvo Pärt to Rage Against the Machine and from Bjork to The Prodigy.

https://soundcloud.com/firejose

00:30 Outloudz @ Palladium/TMW

One of Estonia’s most successful electro pop acts, their debut album "Wide Awake” is a multi-award-winner of Estonian Music Awards. Their singles "I Wanna Meet Bob Dylan".

https://soundcloud.com/outloudz

04:00 Superskankers @  Red Bull Music Academy

A dubstep duo with low frequencies and heavy drums.

https://soundcloud.com/sprsknkrs

Friday
19 July 2013

Coming up: TMW at Positivus on FRIDAY, July 19!

Check out the hot Estonian acts performing at Positivus on Friday:

15.30  Jagaspace acoustic set @ TMW tent

Combining acoustic instruments, drums and bass with 80s synths, electronics and sensual vocals, this sublime ensemble creates a harmonic indie mix that evokes the drama and romance of a sci-fi soundtrack, crystalline Nordic sweetness and tinges of continental nostalgia. https://soundcloud.com/jagaspace

17:00  Elephants from Neptune @ Nordea 

A heady mix of grooved out riff-rock and anti-ceremonial pop tones, their unique blend of influences has won them positive comparisons to Them Crooked Vultures, Foo Fighters and even Prince.  https://soundcloud.com/elephants

17.30   Press reception @ Tallinn Music Week tent

TMW and Estonian Tourism Board host a small welcome gathering for accredited press to introduce Tallinn Music Week and the artists performing at Positivus Festival.

18.00  Paabel acoustic set @ TMW tent

The multi-award-winning outfit at the Estonian Ethno Music Awards 2012 comprises of versatile musicians displaying warmth, ferocity and youthful energy, Paabel’s sound blends time-honoured traditions with contemporary textures and improvisational freedom. https://soundcloud.com/paabelpaabel

20:00  Iiris @ Tele2

Iiris is an artist who is born to be on stage, leaving the audience in awe. Compared to many of the greats – Björk, Kate Bush etc. – she’s managed to remain original and unique. Her vocals sound hypnotic and fairy-like, she can be commanding and aggressive, but when she sits down behind her piano and bares it all – you cannot help but to surrender to this girl’s talent & beauty. https://soundcloud.com/iiris

20:30  OYT @  Red Bull Music Academy

Boom bap meets future soul sophistication and electro-acoustic outfit! OYT melt house with hip hop, R&B with all things step, with bits and pieces of jazz and electronica thrown in for good measure. http://emeraldcitytallinn.bandcamp.com/album/burnout-ep

20:30  mr. Nestor @ Red Bull Music Academy

His unique sense of groove means he can flip from a dirty disco edit to minimal tech house to the rumbling offerings of hyped bass music – and make it all sound like danceable soul music. https://soundcloud.com/mr_nestor

22:30  Elephants from Neptune @ Palladium/TMW

03:30  DJ Quest & Paul Oja @ Red Bull Music Academy

Paul Oja & Quest have shared turntables since the millennium when they started a club night Check One Two in Tallinn together with DJ Critikal. They are known for rocking the dance floors with a furious, fast-paced, genre-clashing mix of never-heard heat and classic gems. https://soundcloud.com/djquest

 

Thursday
18 July 2013

Tallinn Music Week introduces Estonian music at Positivus Festival. The President of Estonia, Toomas Hendrik Ilves to visit the festival on Friday.

 


Starting from tomorrow the largest music festival in the Baltics, Positivus will take place on the lovely beach area in Salacgriva, Latvia. Tallinn Music Week is present to introduce the fresh talent of Estonian music scene, while Estonian Raadio 2 will bring live radio coverage from the festival to Estonia.


From Friday afternoon until Sunday good Estonian music, including short acoustic sets by some of the bands will be played at Tallinn Music Week tent. During all three festival days of the festival, Raadio 2 DJs play music and broadcast live on the Estonian national youth channel, Raadio 2. Tallinn Music Week’s tent is designed by a talented, young interior designer Ott Kangur.

On Friday, 19th July at 17:30 TMW and Estonian Tourist Board are hosting a friendly Estonian meet & greet at Tallinn Music Week tent in Positivus with Raadio 2 DJs and an indie-folk group Paabel playing an acoustic set. The President of Estonia, Toomas Hendrik Ilves will stop by to say hello.

 

TMW tent schedule:

Friday, 19 July

15:30 Jagaspace

17:30 Press reception, hosted by Estonian Tourist Board and TMW

18:00 Paabel

+ Raadio 2 DJs

 

Saturday, 20 July

14:00 Galvanic Elephants

15:30 Superskankers + Margaret

17:00 Odd Hugo

18:30 Candy Empire

+ Raadio 2 DJs

 

Sunday, 21 July

12:00 Brunch, music by DJ Erik Morna

 

On Saturday, 20 July Palladium/TMW stage hosts Estonian artists only.

 

Palladium / TMW stage schedule:

Saturday, 20 July

13:00 Jagaspace

14:30 Paabel

16:00 I Wear*Experiment

17:30 Wolfredt

19:00 Galvanic Elephants

21:00 Candy Empire

22:30 Faun Racket

00:30 Outloudz

 

All together 20 Estonian artists are playing at this year’s Postivus Festival. Apart from the previously listed, Iiris on Tele 2 stage, Elephants from Neptune on Palladium/TMW stage, Sybil Vane on Nordea and I Love You stages, Odd Hugo and Zebra Island on I Love You stage, OYT, mr. Nestor, DJ Quest and Paul Oja, Halfbrother, Shotman, Firejose and Superskankers on Red Bull Music Academy stage.

 

Positivus, the largest music festival in the Baltic States takes place for 7th time from 19th to 21st July in the seaside village of Salacgriva, Latvia. This year, for the very first time festival lasts three full days. The headliners include Sigur Ros, The XX, Two Door Cinema Club, Imagine Dragons, Crystal Castels, Michael Kiwanuka, Tom Odell,!!!, Noah and the Whale and others.

 

The co-operation between Tallinn Music Week and Positivus Festival has become a tradition. Already for the third year in a row Tallinn Music Week is hosting the Estonian music stage at Positivus festival and vice versa, Positivus presents their programme in spring at Tallinn Music Week.

 

The 6th Tallinn Music Week takes place from 27th to 29th March 2014.

 

TMW partners at Positivus include Raadio 2, Estonian Embassy in Riga, Ministry of Culture, Enterprise Estonia and Estonian Music Development Centre.

 

www.tallinnmusicweek.ee

www.facebook.com/tallinnmusicweek

 

Positivus Festival additional information: www.positivusfestival.com

www.visitestonia.com

lost in music