PRESS

Neljapäeval Terevisioonis ja Elmaris - Junk Riot ja Kadri Voorand

01.01.1970

Neljapäeval ehk Tallinn Music Weeki avapäeva (!) varahommikul müristab Terevisoonis äratuslaivi garageroki punt Junk Riot, kes esineb Tallinn Music Weeki raames laupäeval, 27. märtsil Hea Uus Heli showcase’il. Samal õhtul festivali avapeol Rock Cafes üles astuva skandaalse Soome huumoripungi kullektiivi Eläkeläiset fenomeni lahkab Terevisooni sohval Raadio 2 muusikatoimetaja ja elupõline Eläkeläiste fänn Erik Morna.

Ka Raadio Elmar teeb kuni reedeni Tallinn Music Weekist süvaülevaate, paisates iga päev kell 13:15 saates "Mõni minut muusikata" eetrisse intervjuu ühe festivali esinejaga. Neljapäeval on selleks edukas jazz-laulja ja helilooja Kadri Voorand, kes esineb koos saksofonist Jussi Kannastega TMW raames reedel, 26. märtsil NO99 teatris toimuval Jazzkaare ja eesti Jazzliidu kureeritud showcase’il.

Raadio 2, kelle kureerida on Tallinn Music Weekil ka päris oma showcase-kontsert, tutvustab igal argipäeval vahemikus 16:00-18:00 saates Pleier mõnda põnevat Tallinn Music Weeki bändi. Fookuses on eeskätt  R2 showcase, mis leiab aset reedel, 26. märtsil Von Krahlis ning mille lineup'ist leiab sellised põnevad kooslused nagu QueeNNaive,Tolmunud Mesipuu, Leegitsev Sidrun, Nevesis, Sinine, Dramamama, HU?, Winny Puhh ja Mimicry. 

 

Turn on, tune in:

  • ETV „Terevisioon“– argipäeviti kell 6.55, kordus kell 9.45
  • Raadio 2 „Pleier“ – argipäeviti kell 16:00-18:00
  • Raadio Elmar päevaintervjuu "Mõni minut muusikata" – argipäeviti kell 13:15-14:00